| anonim_4396 a întrebat:

Cei care au email pe gmail isi mai pot activa contul? Am avut cont pe gmail dar nu il mai pot activa! Mi-am facut cont pe yahoo ca sa pot sa intru, stiu ca nu e prea ok dar chiar nu mai puteam intra cu contul de gmail. E vreo problema la gmail?

4 răspunsuri:
| Lioana a răspuns:

La ce te referi prin activare? La mine Gmail merge perfect.
Ai sters contul si vrei sa-l reactivezi?

| mastadont a răspuns:

Mie îmi merge perfect, dar ce eroare îți apare când îl activezi? Cu ce nu te descurci?

| anonim_4396 explică (pentru mastadont):

Bag email-ul și parola dau conectare apoi îmi cere sa le bag din nou și din nou și din nou! Și mai rău când ma uit pe cont apare am întrat dar nu am intrat, îmi cere sa bag parola și email-ul de sute de ori!

| Dragobeta a răspuns:

Nu il poti activa daca ai dat stergere si a trecut timpul ca sa mai poti anula asta. E sters definitiv.
Mai era o perioada (nu stiu acum) cand conturile erau sterse automat daca nu erau folosite cateva luni.