| RAY a întrebat:

Ceva ciudat daca dezinstalez placa video (driverul ) intra in windows 7 in 40 de secunde e cand il instalez intra in 1.40 de secunde,driver original amd,e laptop Acer, placa amd raedon
nu gasesc o expliccatie logica

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tocami,ca in acest timp sistemul este „trezit", asta inseamna a conecta toate alea din sistem, drivere audio, video etc.Cum deactivezi sau dezinstalezi un driver, perioada de trezire a sistemului scade. Par example in armata sau in internat eu a rolul sa trezesc 10 persoane.Imi juma deora, sa zicem.Insa cand o persoana nu e acolo (posibil perosana cea mai greu de trezit) imi ia mult mai putin sa trezesc acel dormitor. tongue

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Dar cu minut man e mult, azi noapte am stat pana la 4, faza e ca se bloca cursorul sti inainte de a intra in windows, laptop Acer noi ce vand astia nu stiu pe bune, auzi isi pot cere un sfat?

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Da. Incearca sa bagi un driver video standard, gsit cu slim driver, ala gaseste driverele standard. posibil ca driverul tau video sa fie. putin diferit ca cel exact.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Nu-i al meu man, i-am explicat la ala a inteles

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Ok,Ceva in el, la pornire, se trezeste greu, asta e explicatia.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Ai mesaj

| ariana2005 a răspuns:

Driverul creste viteza

| RAY explică (pentru ariana2005):

Da in creierul tau creste, acelereaza prostia cred, ba daca nu stiti de ce raspundeti