| prietenii a întrebat:

Ceva nu e in regula cu calculatorul meu. Totul e ok exceptand faptul ca daca vreau sa ma uit la un film sau unserial online cand dau sa imi mareasca ecran sa fie la dimensiunea maxima se face tot alb. Am incercat pe mai multe site-uri.acelasi luctu. Ce credeti ca are? Si ce as putea sa fac?

1 răspuns:
| andreea_8478 a răspuns:

Incearca sa reinstalezi Adobe Flash Player, e programul care preia fisierele video de pe internet pentru playback. Probabil iti trebuie o versiune mai noua.