| prietenii a întrebat:

Ceva nu e in regula cu calculatorul meu. Totul e ok exceptand faptul ca daca vreau sa ma uit la un film sau unserial online cand dau sa imi mareasca ecran sa fie la dimensiunea maxima se face tot alb. Am incercat pe mai multe site-uri.acelasi lucru.Pana si pe youtube se face alb daca incerc sa maresc ecranul. Mi s-a spus sa reinstalez adobe flash player. L-am reinstalat si tot nimic. Ce credeti ca are? Si ce as putea sa fac?

3 răspunsuri:
| holeron a răspuns:

Daca folosesti un 64 biti sa stii ca Flash Player-ul nu este suportat, dupa cate stiu eu, trebuie sa deschizi browserul in 32 biti, normal pentru a beneficia de toate functiile.pentru a face asta e mai complicat, iti dau un link dar trebuie sa intelegi binisor engleza.

http://kb2.adobe.com/cps/000/6b3af6c9.html#main_install64bit

| doryan4u a răspuns:

Nu stiu exact ce este dar incearca sa instalezi alt browser.Iti recomand Mozila Firefox.

| prietenii explică:

Am incercat sa instalez alt browser...acelsi lucru