| Rotaru_Codrin_1998 a întrebat:

Salut am o problema cu calculatorul cand il pornesc palpaie monitorul si trebuie sa ii umblu in spate ce as putea face (exceptand schimbarea placi video am incercat).

2 răspunsuri:
| pantera30 a răspuns:

Ai o problema cu tubul si culorile il duci la un service ca altfel se arde.

| Rotaru_Codrin_1998 explică (pentru pantera30):

Nu am problema cu tubul am problema cu monitorul trebuie sa ma chinui la la firele care intra in placa video sa reglez de acolo nu are altceva numai ca palpaie cand se aprinde si dupa ce se aprinde nu mai are nimic