| Eric19 a întrebat:

Ceva program de editat GRATIS in care sa imi apara doar videoclipul, nu si o iconta sau ceva in care sa apara ca am filmat cu anumitul program. multumesc

Răspuns Câştigător
| Ionut7743 a răspuns:

OBS - open broadcaster software

9 răspunsuri:
| Superior a răspuns:

Toate sunt gratis daca stii metoda C34K3D

| Eric19 explică:

Ce e metoda C34K3D?

| Ionut7743 a răspuns (pentru Eric19):

Se refera la kracked, adica sa iei programe care costa de pe site-uri necredincioase (un fel de furt ).
cauta OBS pe google, e un program free si foarte bum. multi youtuberi il folosesc

| Eric19 explică (pentru Ionut7743):

Am obs. pot edita in el?

| Ionut7743 a răspuns (pentru Eric19):

Cu obs-ul filmezi si poti pune poze, text peste filmare dar live, adica gen iti pui logoul tau de la inceut pana la sfarsit.
program de editare gratuit nu exista...
eu folosesc Sony vegas pro

| Eric19 explică (pentru Ionut7743):

Eu am filmora doar ca dupa ce termin de editat scrie pe un sfert din ecran -FILMORA- ai link de la Sony vegas pro pe gratis?

| Ionut7743 a răspuns (pentru Eric19):

Da-mi mesaj cu id-ul tau de skype sa vorbim acolo

| Eric19 explică (pentru Ionut7743):

Ai primit?

| Ionut7743 a răspuns (pentru Eric19):

Imi apare ca am un mesaj nou dar cand ma duc la mesaje nu apare ...cred ca e o problema la site...
cum imi apare iti dau mesaj pe skype