| DarkAngel98 a întrebat:

Ceva programe de facut screenshoturi pentru android? Multumesc! Funda ofer.

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Daca ai android 4. x+, apesi pe volum jos+power (ambele odata) si o sa iti faca automat o captura de ecran.

| DarkAngel98 explică (pentru sltlp):

Am Android 4.04 Ice Cream Sandwich..stiu despre ce e vorba, dar stiam ca numai la Samsung este aceasta optiune.

| sltlp a răspuns (pentru DarkAngel98):

Nup. Optiunea asta e valabila pentru orice telefon/tableta.

| DarkAngel98 explică (pentru sltlp):

La AllView nu este, crede-ma. All View TX1 Quasar, tableta fiind, nu are optiunea.

6 răspunsuri:
| deny2013 a răspuns:

Cauta in app store screenshot.

| AmadeusAma123 a răspuns:

Poi scrie in google play screenshot no root si ia-l pe cel cu mai multe stele