| stefyyyy a întrebat:

Am nevoie de un sfat.Am primit o oferta si imi pot alege un telefon, insa nu stiu care ar fi mai bun.Lista este urmatoarea:Vodafone smart 2, HTC explorer,Samsung galaxi pro,Huawei G510, Samsung galaxi ac, Nokia lumia 520 si LG optimus l511.

7 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună!
Dacă aş fi în locul tău cel mai probabil aş alege HTC Explorer.
Îmi place foarte mult cum arată şi ştiu că este unul dintre cele mai bune telefoane de pe piaţă.
Pa-pa.

| stefyyyy explică (pentru Hydrangeaceae):

Multumesc mult.Cred ca raman la el.big grin

| COOLboY a răspuns:

Sincer, eu iti recomand Huawei G510, deoarece are procesor dual-core, ceea ce inseamna un multitasking mai bun, si o frecventa mai mare decat celalalte telefoane precizate de tine, 1, 2Ghz. In plus ecranul este un surprinzator IPS LCD cu un ecran marisor cu diagonala de 4, 5 inch (11, 43 cm) cu rezolutie qHD si o densitate a pixelilor de 218PPI. Mai are si Jelly Bean, ceea ce inseamna Project Butter, care aduce o viteza mult mai mare fata de acelasi telefon, dar cu ICS. Sincer, acest telefon este cel mai performant, iar fara abonament il gasesti pe KOYOS.ro la un pret de 770 de lei.

| AndaDaniela a răspuns:

Samsung galaxi acthinking cred

| DianaMiruna a răspuns:

Cred ca eu l-as alege pe Huawei g501 :*

| stefyyyy explică (pentru DianaMiruna):

Am vorbit si cu o fata care lucreaza la Vodafone.Ea mi-a recomandat HTC-ul insa inca nu sunt sigura...

| mumulica04 a răspuns:

Eu zic ca mai bine ti-l ei pe Vodafone smart 2.
E destul de simplu dar in acelasi timp este bun, frumos, nu este complicat si este si touchscreen