| Betty18 a întrebat:

Chiar exista un program in care sa te scoti din lista de ignor a unei persoane? Este usor de gasit sau de folosit? Va rog sa imi oferiti niste raspunsuri.

3 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Da, am gasit sursa unuia pentru messenger 11 dar poate fi updatat foarte usor pentru messenger 12.

| msnew2011 a răspuns:

Daca vrei sa ramai fara contul de la yahoo incearca programele de pe net, te sfatuiesc sa nu mai inerci programe de genu ala,

| Betty18 explică (pentru msnew2011):

Nu am incercat nimic... vroiams a stiu pentru ca eu dadusem ignore unei persoane iar dupa cateva zile s-a bagat iar in seama si numai era in lista de ignore