| CyberDune28 a întrebat:

Cine are monitor curbat? Cum e? E calumea sau te doare capu de la el?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E Ok
Nu te doare deloc
E foarte fain

| CyberDune28 explică (pentru anonim_4396):

Joci jocuri pe el?

| anonim_4396 a răspuns (pentru CyberDune28):

Fortnite Si roblox

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dacă e mai mare de 1 m, clar că o să te doară. Gâtul, că-l plimbi stânga-dreapta de-l ia naiba

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am jucat și eu la o sala de gaming din orașul meu pe un monitor din acesta. Am plătit extra pentru el, cică se consideră VIP laughing Ce sa zic : interesant! Am stat 12 ore cu ochii băgați în monitor și nu m-a durut nimic ( decât fundul, de la scaun). Cică scaune de gaming, de la familia flinstone probabil. Ma așteptam la ceva mai lux în sectorul VIP. Poate nu sunt eu obișnuit? Nu ma pasionează jocurile pe pc, mai mergeam când nu aveam ce face acasă. Jucam PUBG, 20 minute sa îți aduni alea - alea, apoi muream cu 0 kill. Interesant și asta, ce sa zic. Era bine dacă aveau CS GO 1.6, sa trăiesc nostalgia la propriu. Prin 2004 jucam CS Go 1.6 la greu cu băieții, in rețea. Era un net cafe și costa 1 leu ora. Dar aveau niște pc-uri care nici buton la unitate nu exista. Porneai din fire, din spatele unității ( de multe ori ma curentam). laughing

Acum razer și alte porcării. Atât de scumpe unele încât trebuie mai întâi sa vinzi un rinichi.

| DonMoldo a răspuns:

Monitoarele curbate sunt mai confortabile pentru ochi.