| Daniela_Constantin_1980 a întrebat:

Cine imi da niste siteuri pentru calculatoare.

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Pcgarage.ro/emag.ro sunt cele mai cunoscute. Recomand insa un pc pe configuratie, de obicei e mult mai bun asa. Insa in cazul asta, trebuie sa stiu si la ce o sa fie utilizat si un buget aprox. alocat pentru acest pc.

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Site-uri pentru ce? Sa cumperi calculatoare sau sa ai toturiale cu ceva sau ce?

| Daniela_Constantin_1980 explică (pentru sltlp):

Sa cumpar carculator.Mi s-a stricat!

| sltlp a răspuns (pentru Daniela_Constantin_1980):

Pcgarage.ro/emag.ro sunt cele mai cunoscute. Recomand insa un pc pe configuratie, de obicei e mult mai bun asa. Insa in cazul asta, trebuie sa stiu si la ce o sa fie utilizat si un buget aprox. alocat pentru acest pc.