| sematorka a întrebat:

Cine imi spune cele mai multe expresii frumoase care sa fie despre carti sau sa cuprinda cuvantul carte primeste funda funfitzoiul

Răspuns Câştigător
| D[:x] a răspuns:

O casa fara carti e ca un trup fara suflet.
Cărţile sunt prieteni reci, dar siguri
Cărţile sunt albinele care duc polenul însufleţitor de la o minte la alta.
Viaţa este o bibliotecă aparţinând unui autor. Are câteva cărţi scrise de el însuşi, dar cele mai multe dintre ele au fost scrise pentru el.

mie imi plac foarte multlove struck sper sa iti placa si tie.

happy

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca la carte

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai uite asa carte eu te am in plan de mai bine de un an si maintreb astazi fireste te scriu cine te citeste? si adresa mea de mes e peter_boss99

| ionutgrosu a răspuns:

Arc