| ionel27ro a întrebat:

Va rog frumos ajutati-ma si pe mine.nu de mult timp cam de 2 ore in urma mi-a dat eroare la google talk si nu mai functioneaza.se deschide si se blocheaza pe loc.am dezinstalat cu revo unistaller am instalat din nou si tot la fel face, se deschide si se blocheaza pe loc. ce as putea face sa nu mai am eroare.multumesc frumos anticpat pentru ajutor

1 răspuns:
| dantextcontrolpsp a răspuns:

E posibil sa fie de la conexiunea de la internet, du-te in setarile de la google si sterge cacheul sterge tot restarteaza pc-ul si cred ca o sa mearga, incearca sa ai cit mai putine taburi deschise cind il folosesti, vii si imi lasi raspuns daca a functionat