| anonim_4396 a întrebat:

Cine ma poate ajuta si pe mine? Care este cea mai buna firma de aparate foto digitale. Vreau sa-mi iau unul! Multumesc de raspuns

5 răspunsuri:
| Urzi23 a răspuns:

Eu am mers pe mina lui Sony si nu am avut probleme. Musai cind il cumperi sa zici ceva rugaciuni sa il nimeresti facut in china nu pe vapor sau in cine stie ce magazie.
Bafta

| Takocska a răspuns:

Canon

| RoooneyThePuf a răspuns:

Iti recomand firma NIKON, am si eu unul si isi face treaba foarte bine!happy

| ROBBYSHOW a răspuns (pentru RoooneyThePuf):

Da asa cred si eu ca Nikon este ce mai buna firma

| Skillzx55 a răspuns:

NIKON au cele mai bune si scumpe dupa ei e SONY! Bafta eu iti recomand Nikon si eu am avut unul dar mi-a fost furat