| anonim_4396 a întrebat:

Cine stie cum pot face calculatorul (am laptop), sa mearga mai repede? Adica fara intepaturi,blocari, sa se incarce mai repede paginile si asa mai departe.Folosesc deja CCleaner insa tot merge cam prost.Nu am virusi si nici nu am jocuri decat unul singur si mai am multa memorie goala deci nu asta e problema.Nu stiu ce ar putea fi si de ce merge asa.Laptopul il am de 4 ani si mi-am reinstalat windowsul de mai multe ori deci nici problema windowsului nu este.Cine se pricepe la calculatoare si stie sa ma ajute, dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Anonimuserr a răspuns:

Descarcă Auslogics BoostSpeed și instalează-l de asmeenea descarcă și Auslogics Disk DEfragmenter.
Și poți folosi și http://www.glarysoft.com/glary-utilities/

Îți va optimiza calculator și va fi bine.

| LifeIsBeautiful12 a răspuns (pentru Anonimuserr):

Multumesc pentru ajutor. happy

3 răspunsuri:
| CPAElites a răspuns:

Ba? Stii cum suna intrebarea asta?
Am o dacie 1310 si as vrea sa pot prinde cu ea 320 km pe ora.

Baaa copile despre ce laptop e vorba?
Spune dracu ce specificatii are. rap procesor placa video hard disk!