| EDEE a întrebat:

Cine stie cum pot sa recuperez un document in Word care l-am sters cu mult timp in urma, l-am sters direct prin Shift+delete.

Răspuns Câştigător
| AlejandroXD a răspuns:

Incearca cu programul safe recovery

8 răspunsuri:
| sappy a răspuns:

Exista programe care pot recupera fisiere sterse:http://www.go4it.ro/......s-3865209/
Cauta pe google sunt sute de tutoriale si programe pentru recuperarea datelor!(timp sa ai)

| OnuOnulică a răspuns:

Amice, atata timp cat ai sters ceva indiferent de lucru e logic ca nu il mai poti recupera...

| Jipa95 a răspuns:

La revedere, pa pa si la gara! Nu-l mai poti recupera.

| EDEE explică (pentru Jipa95):

Jipa95 raspunsul tau nu m-a ajutat cu nimic

| Jipa95 a răspuns (pentru EDEE):

Pai si daca l-ai sters, eu cu ce te mai pot ajuta, nu mai poti recupera fisierul acela! sad

| scumpikageo a răspuns:

Incearca sa vezi daca este in cosul de reciclare!happy

| EDEE explică (pentru scumpikageo):

Pai am scris ca am tastat Shift+Delete

| scumpikageo a răspuns (pentru EDEE):

Fii mai atent data viitoare!