| Beky_8147 a întrebat:

Cine stie marci de telefoane cu touch screen care au meniul in limba coreeana? Multumesc anticipat! ^^

9 răspunsuri:
| Daviiiiiid a răspuns:

Hey.pai sa zicem ca iti iei un Samsung corby sau etc (cu touch screen).le schimbi limba.THA-DAAnerdD happy

| 이벨 a răspuns:

Al meu are ^_^. E Samsung Galaxy Mini. Si e si foarte ieftin daca il iei cu abonament Orange. Merita!

| Ditto a răspuns:

Iti setezi de la Setari lima pe care o vrei la telefon.la meniu. spre exemplu eu am LG GS290 si mi-am setat la mesaje sa fie scrise in coreeana.adica tastatura in coreeana.si inca in japoneza chineza si ink altele care tin de partea de sud asiticabig grin

| JnY a răspuns:

LG 290gs

| SweetFruits a răspuns:

CellPhone

| SweetFruits a răspuns:

Il am eu si este meniu si in limba coreeana! Succes!

| KimYume a răspuns:

Buna, putem vorbi putin despre Coreea? As vrea sa ma mut acolo dar mai intai trebuie sa termin cu liceul... Nu prea stiu cum sa invat coreeana si la asta speram ca ma poti ajuta. Am gasit alfabetul Hangul dar am cautat pe 3 site-uri diferite si pe toate este ceva diferit ...nu stiu care este corect si nu stiu pe care sa il invat. Pronuntia nu am gasit-o nicaieri. Dupa ce invat alfabetul si ma descurc cu pronuntia ce ar trebui sa fac ca sa invat mai usor si mai repede? big grin ^^Daca poti sa ma ajuti iti multumesc foarte mult :*

| Beky_8147 explică (pentru KimYume):

Ai primit mesajul meu?

| Beky_8147 explică:

Va multumesc la toti de raspunsuri! ^^