| anonim_4396 a întrebat:

Cine stie o aplicatie de localizare prin nr. de telefon, pentru android, (https://play.google.com)
raspundeti daca stiti, nu vreau raspunsuri cum ar fi ca nu se poate, fiindca am avut aplicatia dar am uitat cum se numeste.
copiati site-ul daca gasiti cumva o aplicatie si scrieti-o in raspuns
FUNDA!

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Mda, nu au reusit toate insitutiile statului sa localizeze pe saracii oamnii aia prabusiti si tu crezi ca exista o aplicatie in google play care sa faca treaba asta?

ce ai avut tu probabil era o aplicatie care functiona intre dispozitivele care o aveau instalata si care permiteau acest lucru.

| Emitzanu2002 a răspuns (pentru suntserios):

Nu, am incercat pe telefoane cu sistem java

| suntserios a răspuns (pentru Emitzanu2002):

De parca telefoanele alea ar suporta astfel de aplicatii