| Lollidella a întrebat:

Cine stie sau are un program care sa ma "scape" de windows genuine? Nu am dat pe el ca sa`mi dispara imaginea si sa apara in colt dreptunghiul ala albastru, vreau doar sa`mi dispara "anuntul" ala cand deschid calculatorulhappy
Dar va rog nu`mi dati toate prostiile... vreau ceva ce ati incercat si merge sau ceva care sunteti siguri ca functioneaza.

Multumesc♥

Răspuns Câştigător
| danteluta a răspuns:

Eu am procedat asa'saddaca iti da sa instalezi )dai next si apoi cand iti cere daca accepti conditiiile dai nu

3 răspunsuri:
| Lollidella explică:

@danteluta si dupa nu`ti mai apare?

| Lollidella explică:

@danteluta am facut asa cum mi-ai zis si numai apare \:d/
mersi^^♥

| danteluta a răspuns:

Nu mai apare