| PandaGirl98 a întrebat:

Cititi, va rog! Vreau pareri. Daca am telefonul in garantie si urmeaza sa mi-l schimbe, credeti ca am sanse sa-mi dea alt model si sa platesc eu diferenta?

6 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

In mod normal, nu.
dar daca te dai "tare" la ei, s-ar putea.

| PandaGirl98 explică (pentru zdrangoi):

Pai, l-am trimis de 3 ori in service-ul lor si nu i-au rezolvat problema. I-am amenintat ca sun la OPC dacaa nu-mi dau altul big grin

| zdrangoi a răspuns (pentru PandaGirl98):

Foatre bine!
nu-i mai ameninta, fa-o!

| PandaGirl98 explică (pentru zdrangoi):

Asta urmeaza...acum l-am trimis sa, constate,, defectul, iar apoi vorbim despre schimb. Sper sa reusesc si merci pentru incurajare big grin

| zdrangoi a răspuns (pentru PandaGirl98):

Asa trebuie facut.
noi inca nu suntem obisnuiti.
"afara" se practica frecvent.
e ca in reclama aia :
"sunt cetatean european si am drepturi!"

| lecyn a răspuns:

Iti schimba telefonul iar daca mai exista pe piata modelele respective iti da unul asemanator.