| numaieoadi a întrebat:

daca vreau sa trimit telefonul in garantie la quick service, dupa ce completez aceea fisa de garantie. Eu trebuie sa platesc curierul? Cei de la service au zis ca nu treubie sa platesc nimica dar altii zic ca tot eu trebuie sa platesc si curierul? vreau sa fiu sigur! Multumesc funda

1 răspuns:
| Anonim693 a răspuns:

Depinde ce este stricat... daca e o eraore a telefonului este gratis... depinde prin cine trimiti telefonul la reparat, in fucntie de curier sta plata