| Boinx a întrebat:

Cred ca mi-am spart displayul de la aparatul foto, nu-mi apare deloc imaginea, doar niste "pete" si "dungi" gri care da ideea de spart. Obiectivul nu se mai deschide, deci nu pot face poze.Se mai poate repara si cam cat ar costa? Aparatul este Benq C1250, 12MP.Merci anticipat

1 răspuns:
| CapitanuSemafor a răspuns:

Probabil ca da, dar decat sa dai banii pe o reparatie mai bine cumperi alt aparat...adica, o reparatie se va duce destul de mult ca pret, daca e posibil sa fie reparat