| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca este in regula daca imi cumpar un laptop foarte bun, o tastatura si un mouse de gaming si un monitor sau un tv smart? Adica este bun pentru jocuri si facultate, dar si pentru portabilitate, adica daca plec imi iau numai laptopul si mouse-ul. Ce parere aveti, este ok?

Răspuns Câştigător
| TitoJacksana a răspuns:

Mergi pe laptop, tv-ul e useless pentru ca probabil îl vei folosi doar pentru Netflix si atat, cu laptop-ul mai joci ceva, mai editezi sau lucrezi in programele Microsoft

| Maguraa713 a răspuns (pentru TitoJacksana):

Nu, pai ma refeream sa proiectez ecranul laptopu-lui pe tv, ca sa fie cam ca un pc, darpe care il pot lua dupa mine (evident, fara tv, doar nu ma car cuu tv-ul?)

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Bună soluție! dar de ce și monitor?

| Maguraa713 a răspuns (pentru sierra1):

Da o experienta mai buna, un ecran mai mare

| sierra1 a răspuns (pentru Maguraa713):

Ahaaaaa...

| Frank51 a răspuns:

Faci cum vrei laughing am colegi care își duc pc + monitor, nu e problemă, ideea e că dacă îl duci, acolo rămâne. Eu nu car după mine decât laptop, și ăla e cam inutil până în sesiune, că doar atunci e de muncă.