| LaRkIn a întrebat:

Credeti ca mi-ar merge cel putin pe medium Assassin's Creed Brotherhood pe specificatiile:
Procesor AMD Athlon II X3 450 3.2ghz
Placa video Ati radeon HD5450 1GB
4GB RAM
OS:Xp Home Edition SP3
P. S: Nu imi dati site-uri gen www.canyourunit.com ca nu am incredere in ele.

Răspuns Câştigător
| Costică_6760 a răspuns:

Pe medium cu siguranță. Vezi minimum sys req:

http://en.wikipedia.org/wiki/Assassin's_Creed:_Brotherhood

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| lucian a răspuns:

Merge pe medium high

| LaRkIn explică:

KingA am cautat pe ala.si cum am pus in intrebare nu ma intereseaza deoarece nu spun exact, is o porcarie.Intrebarea am pus-o deoarece am jucat si assassin's creed II si a mers sacadat pe medium straight face.

| KingA_9547 a răspuns:

Nu știi să cauți system requierements? www.canyourunit.com Se bazează pe system requirements (minimum si recommended).