| IRobertC a întrebat:

Credeti ca Samsung galaxy Express 2 este un telefon bun?
Daca stiti telefoane mai bune cam la acelasi pret va rog sa imi ziceti.

Răspuns Câştigător
| mariusandrei23 a răspuns:

In ultimul timp au scazut considerabil pretul la unele telefoane, eu zic ca la 850 lei gasesti Samsung galaxy s3 neo care e mult mai bub. Are 1, 5 gb ram camera 8mp procesor quad-core 1, 4 si 16 gb spatiu de stocare si ecran super amoled. Sau cu putin mai mult poti sa iti iei Samsung galaxy s3 LTE care e aproape ca un s4. Eu zic sa te uiti la specificari la fiecare telefon ca le gasesti pe google. Sper ca te-am ajutat in oarecare masurawinking