| Sawarekh a întrebat:

Credeti ca se castiga bani ca si web developer?
Eu am inceput de 2 luni sa studiezi domeniu, imi place mult.

Deci merita sa continui, credeti ca o sa ma pot angaja fara o diploma de facultate?

Răspuns Câştigător
| dullcat a răspuns:

Buna.Adevarul e ca exista si angajatori care nu dau doi bani pe cv, stiind ca facultatea nu se pupa asa de mult cu realitatea.Insa trebuie sa ai noroc si sa-ti faci un networking daca vrei sa gasesti astfel de posturi.Eu citisem pe reddit de it-isti care castiga bine si n-au facut nicio facultate.Tu de ce n-ai putea? Succes!

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Dacă ai să știi meserie nu o sa ai nevoie de diploma. Se câștigă mult peste medie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa ai cam mult de invatat.