| maria4567 a întrebat:

Credeti ca va fi apocalipsa anul acesta?

Răspuns Câştigător
| lifeisperfekt a răspuns:

Eu nu stiu,doar Dumnezeu stie acest lucru,insa stiu ca nu este bine sa te iei dupa ce zic oamenii de stiinta,pentru ca daca gandim logic,nici Iisus Hristos nu stie cand va veni sfarsitul lumii,numai Dumnezeu stie,atunci de ce sa credem oamenii de stiinta? Eu sincer nu stiu, Dumnezeu stie ce va fi, nimeni altcinevahappy.Eu sper ca te-am ajutathappy.Pa!happy

7 răspunsuri:
| jabiilord a răspuns:

In nici un caz.

| Narcis2007 a răspuns:

Nu

| CristiPalidu a răspuns:

Va veni apocalipsa cand va dori Dumnezeu.

| bangau91 a răspuns:

Nu cred in asa ceva happy

| maria4567 explică (pentru Simpluuu):

E o tampenie dumnezeu va da sfarsitul cand va vrea nu handicapatii aia de maiasi cand nimeni nu va mai crede in dumnezeu si cand nimeni nu va mai fi de adevarata religie atunci va fi!

| Alex_1450 a răspuns:

Se stie de mult ca 2012 inseamna pentru mayasi "intoarcerea zeilor" si nu altceva. Si deci a fost amanata, asa au zis in in anul 2000, ca va veni, dar nu a venit, asa o sa fie si anul acesta...