| anonim_4396 a întrebat:

Cu ce program pot sa sterg windowsul de pe hard am windows 7 si cand bag sidiul cu windows xp si dau restard nu merge deloc nu apare aia care dai enter am vazut la unul ca a bagat un sidiu si mi-a sters windowsul de tot de pe hard cand l-am deschis scrie sa bag un windows nou cine imi zice cum se numeste acel program i dau funda din prima

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu stiu ce e ala sidiu, dar pentru a instala o noua versiune de Windows, bagi cd-ul si alegi ca unitate de bootare primara cd/dvd rom -ul, apoi dupa inceperea instalarii vei avea posibilitatea de formatare a partitiei