| BoByCooL221 a întrebat:

Cum aș putea să recuperez unele fișiere dacă am reinstalat windows-u și nu am salvat acele fișiere? Vă rog ajutați-mă! Sunt disperat,...dau FUNDĂ!@@@@@

4 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Chiar de vei folosi și cel mai ultra-performant soft de recuperare date, ai șanse numai de 1-3% maxim ca datele scrise în special de pe locurile unde s-au rescris deja date, iar de pe restul cam 4% deoarece chiar dacă locurile de pe hdd au fost scrise cu 0 prin rescrierea cu 0 datele se vor suprascrie prin formatare.Succes

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cu un program de recuperari fisiere, dar slabe sanse sa mai recuperezi ceva dupa reinstalarea wind

| lpavel a răspuns:

Ai nevoie de un program de recuperare cum ar fi :
-RecoverMyFiles sau
-PuranFileRecovery -asta il gasesti gratuit! Bafta!

| itextrat a răspuns:

Incearca niste programe de recuperare. Gasesti niste exemple bune aici: http://www.digitalcitizen.ro/......e-programe