| Serban_Valentin_1993 a întrebat:

Cum activez sincronizarea automata la Samsung galaxy s4? (am inteles ca din Setari- Conturi si Sincronizare) Dar eu am doar Conturi atat fara sincronizare

3 răspunsuri:
| AlexL28 a răspuns:

Vai si amar, va luati toti telefoane smechere, ca doar cine sunteti voi, dar habar n-aveti sa umblati pe ele si le folositi doar sa vorbiti, mai bine ramanea-ti la Nokia 3310

| Serban_Valentin_1993 explică (pentru AlexL28):

Si iti este ciuda frate ca-mi permit? laughing)) Lasa ca am descoperit mersi oricum

| AlexL28 a răspuns:

Nu am spus-o personal pentru tine dar cand vad oameni care se lauda de exemplu ca au toata seria S de la Samsung imi vine sa plac departe laughing, vreau sa zic ca tipi ca si aceia habar nu au ca seria S nu sunt cele mai bune telefoane de pe piata si in special S4 pe care G2 de la LG il bate la toate capitolele si e la acelasi pret si e si mai frumos, crede-ma, daca il vezi in realitate iti ia ochii