| Popa_Vasyle_1996 a întrebat:

Am un telefon Samsung galaxy mini si nu imi apare la "conturi si sincronizare" sa adaug un cont pentru google play.Ce pot sa fac?

4 răspunsuri:
| baterie777 a răspuns:

1. Activezi WiFi
2. a. Daca nu ai cont Google (@gmail.com), ori iti creezi unul de pe PC, ori iti faci unul direct de pe telefon, trebuie sa fie acolo optiunea. Setari -> Sincronizare -> Adauga Cont

| Popa_Vasyle_1996 explică (pentru baterie777):

La adauga cont imi apare doar sa adaug cont pentru facebook si corporatie....nu mai apare nimica...

| baterie777 a răspuns (pentru Popa_Vasyle_1996):

Atunci adauga contul tau de facebook

| Popa_Vasyle_1996 explică (pentru baterie777):

L.am adauat dar tot nu merge sa intru in google play