| didicriss a întrebat:

Cum as putea sa pun parola pe un telefon sancung champ? ma refer la fisierele mele agenda mesaje de genul asta...P.S.:m-am ghidat dupa telefonul unei prietene si la ea a mers dar la mine nu.uite cum am >>>procedat:meniu-setari-securitate-am bifat blocare >telefon-am ales parola... apoi m-am dus sa verific si nu a mers

1 răspuns:
| GeoGForce a răspuns:

Trebuie sa ai o aplicatie instalata care se downloadeaza din market sau Samsung apps