| Mrblackstar a întrebat:

Cum conectez telefonul Samsung GT-S5570 Galaxy Mini la PC prin USB.Nu il pot conecta nicidecum, am incercat deja varianta... settings, applications, development, si bifeaza Usb debugging..si nu a mers.Rog ajutor!

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| Mrblackstar explică:

Da este nou dar nu are nici un CD, alta varianta ...pleasee!

| Mrblackstar explică:

Pai si cum instalez de acolo? Nu pot downloada de acolocrying(

| xGloryaax a răspuns:

Pai,daca ai telefonul nou...in cutia lui trebuia sa fie un CD prin care instalai programul pentru recunoasterea lui.eu asa am avut la telefonul meu big grin nu stiu foarte sigur.