| PinteaAndrada34 a întrebat:

Cum dau pe laptop un print screen?

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

La fel cum faci si la un PC. Apesi tasta PrtSc apoi faci paste in Paint

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Banuiesc ca ai windows 7. Cand ai pe monitor imaginea ce vrei sa fie printata, apesi tasta prnt screen. Apoi mergi in start-all program-paint si acolo dai paste. Salvezi in image as in format jpeg si alegi unde sa se salveze ce ai printat.

| PinteaAndrada34 explică (pentru anonim_4396):

Mersi...am inteles mai multe de la tine happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru PinteaAndrada34):

Cu placere, ai reusit? Daca vrei iti mai explic.

| PinteaAndrada34 explică (pentru anonim_4396):

Te rog..mai expilca, sunt mai grea de capatana uneori laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru PinteaAndrada34):

Daca ai team viewer, scrie-mi id tau de mess in mesaj prvat si te invat. E mai simplu asa, pricepi ai bine.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da-mi id tau de mess in mesaj privat car daca nu ai team viewer, te ajut.

| Daniel_Caranda_1989 a răspuns:

Alt conctol f 9 sau f 4 ori f 12 infunctie de ce laptop ai