| Preda_Roxana_1989 a întrebat:

Cum deblochez o persoana pe insta daca ne-am blocat reciproc?

2 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Intri la setarile aplicatiei la sectiunea confidentialitate si dupa la conturi blocate vei gasi persoanele blocate.

| alexionita2001 a răspuns:

Foarte simplu. Intrii in setarile aplicatiei si vei cauta sectiunea "Confidentialitate si securitate". In urmatoarele secunde vei observa optiunea "Conturi blocate", si acolo iti va aparea toti utilizatorii pe care i-ai blocat.