| lucacs a întrebat:

Cum descarc de pe twitter direct pe Instagram un link pe calculator, dar pe telefon mobil fara sa incalc legea dreptului de autor?

7 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Ai doua solutii:
1. Copiezi linia de link din browser, dupa care dai "Paste" unde doresti - intre calculator si telefon poti trimite link-ul prin e-mail (daca n-ai contul deschis si pe Twitter)
2. Copiezi link-ul cu creion si hartie, dupa care tastezi unde vrei in telefon. Atentie la minuscule /majuscule /semne speciale!

| JicaContra a răspuns:

Te rog, poti sa vorbesti cu toti dintii in acelasi timp si sa spui incet si cu atentie ce vrei sa faci ca sa inteleaga si berea de la mine dintre urechi? ca nu imi dau seama nici macar vag ce vrei sa spui!

| lucacs explică (pentru JicaContra):

Ce sa fac si tu? de misto esti de misto

| JicaContra a răspuns (pentru lucacs):

Nu, dar... chiar vorbesti super prescurtat si nu se intelege nimic din ce spui, ce ar fi sa explici CLAR, de unde, ce si cum, altfel pierd mai mult timp ghicind ce vrei tu sa intrebi, in loc sa iti dau solutia

iar daca tot nu ma crezi! atunci uita-te in jur, nimeni nu ti-a dat nimic folositor, pentru ca NIMENI nu a inteles cu adevarat intrebarea!

| JicaContra a răspuns:

Saracutul de tine, nu mai ai argumente, nici greseli amarate de care sa te legi, asa ca faci ce stii mai bine, injuri si insulti

chiar imi pare rau pentru tine, sincer!