| butuc55 a întrebat:

Cum dezactivez protectia web sau ce trebuie dezactivat sa imi mearga siteurile deocheate cand incerc sa intru imi ziceSorry, Web Safe has blocked this site

This site has been blocked by Web Safe. It's listed as having content that’s inappropriate for children, involving either porngraphy, hate, crime, drugs, violence, hacking, self harm or suicide.

Find out more about Web Safe
Sign in to My Virgin Media to change your Web Safe settings
If you don’t think this page should have been blocked, let us know.

6 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Foarte bine, ce cauti pe site-urile alea?
Sunt blocate din server direct! Restul de raspunsuri pe care le-ai primit sunt total aiurea!

| Nelu62 a răspuns:

Ne pare rău, Web Safe a blocat site-ul
Ce treaba ai tu cu Virgin Media?
http://store.virginmedia.com/......-safe.html
Traducerea:
Acest site a fost blocat de Web Safe. Este listat ca avand continut care este neadecvat pentru copii, care implică fie porngraphy, ura, crime, droguri, violență, hacking, autoagresiune sau sinucidere.
Aflați mai multe despre Web Safe
Conectați-vă la My Virgin Media pentru a schimba setările Web Safe
Dacă nu credeti că aceasta pagina a fost blocata, să ne anunțați.

| TheTimeKiller a răspuns:

Ce urat happy. Banuiesc ca-i un program. Intra in control panel, cauta acest Web Safe si dezinstaleaza-l.

| butuc55 explică:

Si pe telefon imi zice la fel

| butuc55 explică:

K0sti, pe bunica ta o caut, ce naiba sa caut, imi satisfac si eu placerile si nevoile daca nu am femeie, ce cretin esti...

| Bro69 a răspuns:

Cel mai probabil asa cum a zis TheTimeKiller e un program sau si mai sigur e antivirusulwinking iar daca nu ai inseamna ca ai un windows care tine cu parintii tai laughing