| SadBoyForever a întrebat:

Cum dezactivez timeline? Am incercat cu multe extensii dar nu am putut, ba chiar era sa ma aleg cu pc-ul virusat. Vreau sa scap neaparat de acest tip de profil, ca nici macar nu l-am vrut eu, m-au obligat cei de la fb sa il am. Dau funda! Am incercat estensia asta dar ma imi spune " mozilla has blocked this site because it may harm your computer". Multi au scapat de timeline cu asta http://www.timelineremove.com/ dar eu nu pot ca imi zice ca are virusi. Cum fac sa scap de timeline?

4 răspunsuri:
| anss23 a răspuns:

NU ai cum să-l "dezactivezi".

| georgiana967 a răspuns:

Nu mai incerca tot felul de programe care mai mult iti fac rau Pc-ului.Chiar daca iti instalezi un program dala si prin absurd si merge, timeline-ul este dezactivat doar pentru tine, ceilalti iti vor vedea profilul tot in timeline deci nu merita, stiu ca suna naspa dar trebuie sa asteptam ca cei de la facebook sa vina cu o interfata noua pentru ca schimbari fac mereu.

| Cosmyn_Dogaru_1997 a răspuns:

Nu mai poti scapa de timeline pentru ca a devenit singurul tip de profil de pe facebook toti au asa ceva! Poate unii au scapat de timeline cand nu era singurul tip de profil!

| SadBoyForever explică (pentru Cosmyn_Dogaru_1997):

Mai multi de pe TPU, ca si de la mine din oras l-au putut dezactiva cu diferite extensii, ideea e ca cei de la facebook m-au obligat sa am timeline, m-am trezit dintr-odata cu acel gen de profil, asta nu-mi convine ca am fost obligat!