| Nikolassss a întrebat:

Cum fac la google chrome cand ma loghez pe contul de gooogle sa nu mai imi arate istoricul!? FUnda!

2 răspunsuri:
| Sabotu a răspuns:

Păi ori îi ștergi istoricul, ori de fiecare dată când intri pe o pagină pe care vrei să nu o vadă lumea, deschizi o "filă incognito" de acolo de sus din dreapta sau ctrl+shift+n dar nu mai știu sigur dacă "n" happy

| Claudu a răspuns:

Intrii si tu la setari-setari avansate(sau ceva de genul, e jos de tot)-restabiliti chrome(sau ceva de genul)