| Biuka a întrebat:

Cum fac sa ajung la tastatura aia de pe ecran.
care e facuta pentru mouse. nu stiu cum sa explic
deci apare o tastatura cu litere
si dai clik cu mouse-ul ca sa scrii ceva.hee hee

Răspuns Câştigător
| Aylee a răspuns:

Apesi pe start dai RUN si dupa scrii osk si ok... si iti va aparea tastatura.

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Este tastatura virtuala (virtual keyboard), o poti instala de aici: https://chrome.google.com/......onmhjngfig Numai bine!

| JuLien a răspuns:

Depinde de windows. daca ai windows 7 uite calea->
meniu start->all programs->accessories->ease of access-> on-screen keybord.
si la celelalte variante de windows trebuie sa fie asemanatorbig grin
succes!

| ovidiuionita a răspuns:

Metoda 1 WIndows Vista/7: Start - All Programs - Accessories - Ease of Access - On-Screen Keyboard.
Metoda 2: Start - Run, tastezi osk si dai Enter.

| DonAnonymius a răspuns:

Intri pe www.google.ro
În dreptul barei de căutare ai o tastatură mică.
Click pe ea şi ai obţinut ce ai vrut.