| xtremx a întrebat:

Cum fac sa ascult muzica la casti(PC)?

10 răspunsuri:
| °º•●-♫-aLЭxeL-♫-●•º° a răspuns:

Deci conectezi cablul in ufa verde cel putin asa e la mine apoi dai drumul la muzica daca tot nu merge inseamna ca nu ai driverul de sunet instalat se descarca automat pentru vista si windows 7 prin automatics updates dar pentru xp cauta pe net realteck ac 97 free download.
fundita?

| ctnbaiat a răspuns:

Daca ai casti trebuie sa le conectezi la pc iar apoi te duci la start apoi control panel apoi sound si dai sa fie selectat la audio 2 CH Speaker.

| Adina a răspuns:

Bagi castile in spate la unitatestraight face

| pengu a răspuns:

Buna.
iti cumperi o pereche de casti cu firul mai lung, bagi mufa de la casti in mufa verde din spatele unitatii centrale (in locul celei pentru boxe) si asculti thinking

| Anna_3775 a răspuns:

Boxele au o chestie rotunda unde bagi mufa de la casti, la mine asa este happy!

| Ciprianch28 a răspuns:

Conectezi castile la pc in mufa din spate in locul sistemului sau orice ai tu acolo.mufa verde

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu in winamp pot asculta muzica la casti, dar de pe youtube sau din alta parte nu pot. ce sa fac? ma poate ajuta cineva?

| rastaman590100 a răspuns:

Bagi mufa aia de la casti intr-un anumit spatiu pe care il au boxele tale, de obicei in fata. sau. le bagi in locul unde sunt bagate boxele la unitatea centrala. happy

| Dragosh_Xd_1998 a răspuns:

Am si eu o intrebare. eu am firul prea scurt de la casti si nu ajunge tocmai in spate la unitate, atunci ce fac?

| Ionela_Catutza_1981 a răspuns:

Cum sa fac saascult muzica la casti?