| Rrrr a întrebat:

Cum fac sa dezavtivez muzitonul? stiu ca trebuie sa apelez 1234, dar dupa nu este nimic despre muziton sau cel putin eu nu gasesc.help!

Răspuns Câştigător
| TopCom360 a răspuns:

Rrrr nu stiu nu mi-am activat asta niciodata
dar din cate stiu cu ofertele astea, ai muziton pentru o perioada de timp de la o data pana la alta
si cat cere acolo 10-20-... de centi ca sa se dezactiveze cred nu nu trebuie sa ai nimic, ca credit si se va dezactiva
nu stiu sigur nu promit ca vei reusi n-am testat
succesbig grin

| Rrrr explică (pentru TopCom360):

Am activat seriviciul si in aceeasi zi l-am oprit.am crezut ca asta inseamna ca nu o sa mi se mai ia din cretin si ca am terminat cu el, dar azi am primit mesaj ca s-a reactivat si ca mi-au luat din credit.nu vreau sa se mai intample asta.si cred ca singura solutie e sa-l dezavtivez

1 răspuns: