| TantiHeroglifa a întrebat:

Cum fac sa imi apara si mie chestiile alea noi de pe facebook gen "se simte fericita" sau "se simte obosita" eu nu le am sad va rog dau funda happy multumesc astept raspunsuri

Răspuns Câştigător
| Anonymous1995 a răspuns:

Trebuie sa-si faca facebook'ul un update, iar ca sa-si faca update schimbai limba din romana in engleza, sau din engleza in romana. Funda?

5 răspunsuri:
| Ubitzik a răspuns:

Setezi limba engleza si iti apar la stare happy

| MishelleArt a răspuns:

Seteaza facebook-ul in limba engleza si la stare iti vei putea pune ceea ce doresti.

| emma12341 a răspuns:

E foarte simplu. Intri la setari si iti pui facebook-ul in limba engleza.
Apoi unde dai sa postezi un status iti va aparea o fata gen " happy " si. apoi cred ca te descurci.
Bafta! xD

| AnduBlondi a răspuns:

Cand dai sa postezi o stare, in mijloc jos e o fata pe care trebuie sa dai si acolo iti alegi.

| Denilalala a răspuns:

Cand dai sa scrii un status nou iti apare o chestie jos gen cu cini esti, unde esti, sa incarci o poza si apoi un smile face dai acolo, e un fel de ce faci acum si arata feeling, eating, watching..etc. sper sa reusesti