| galcevarul a întrebat:

Cum fac sa mearga calculatorul mai repede? I-am cumparat memorie si tot prost merge sad

Răspuns Câştigător
| videoblog a răspuns:

Mergi cu el la un specialist.

73 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta caut si eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Windowsu-lbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra in bara de start ai obtiunea run intri si scrii msconfig
intri la ultima optiune si ai programe care pornesc singure cu windows si nu sunt folosite selecteaza-le si dai ok iti cere sa dai restart. dupa ce se reporneste iti apare sa dai ok.cam atat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este mah din virusi. pentru astia care baga memorii voi v-ati uitat la frecvente? pot fi frecvente diferite sh atunci mere si mai greiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Habar nu am iti trebuie un program

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate nai un procesor bun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Calculatoarele merg greu din cauza virusilor sau a multor programe inutile nu conteaza memoria ai dat banii degeaba laughing!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bine dal la gunoi cea mai buna solutie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum fac sa mearga cs bine

| ViRuSs99 a răspuns:

Cumparai Memorie Ram sa ai vreo 2GB Ram. Cumparai Procesor Mare Si Reinstaleaza Windows-ul

| Curiosuuuuuuuuuuuuul a răspuns:

Defragmenteazal! start->toate programele-->accesorii-->syste tools ->defragmenter!

| Maarko2012 a răspuns:

Ba simpluhappy daca ai probleme cu Calculatorul Add: demonus_marko2012winking te pot ajuta am facut scoala cu asa ceva happy

| Alexandru_Remus_1997 a răspuns:

Frate m-am saturat de virsui nu mai da vine pe ei du-ti calculatorul la specialis :@