| Anonim234578890 a întrebat:

Cum fac sa nu mi se mai salveze ce caut pe google? Stiu ca este un mod de a "ascunde" cautarile, dar nu mai tin minte de unde.

4 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Nu exista, cel putin pentru Google.
Stiu ca aplicatia Youtube are aceasta functie dar nu si Google si in special varianta pentru desktop.

| gabicoo a răspuns:

Foloseste modul de navigare incognito sau private ( in functie de browser )
Ori stergi istoricul din browser in cazul navigarii normale
Sau cel mai simplu instalezi celebrul CCleaner free. Asta sterge si istoricul si cookie's
happy

| Anonim234578890 explică (pentru gabicoo):

Eu nu vreau sa sterg istoricul, vreau doar sa nu-mi mai afiseze cautarile cand deschid google.

| AndreiGhicaCristian a răspuns:

Dai Delete la istoric.