| viky76 a întrebat:

Cum fac sa nu se mai inchida monitorul la fiecare 10 min. am windows 8, dati-mi pas cu pas (nu sunt experta in pc). multumesc!

Răspuns Câştigător
| TeodorL a răspuns:

Salut. Te pot ajuta eu ca am windows 8. Te duci cu click in coltul din dreapta sus sa iti apara meniul -> Settings -> Control Panel -> (setezi Large icons) ca sa iti apare Power Options-> aici te duci la "Change plan settings" la Balanced si modifici timerul happy

| viky76 explică (pentru TeodorL):

Multumesc mult! a mers bafta!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-am windows 8, ci 7... Dar totuşi:
Click dreapta pe mouse pe desktop -> Personalize -> Screen Saver

| shannygelu a răspuns:

Click dreapta personalizare economizer ecran