| anonim_4396 a întrebat:

Cum fac sa pot schimba cand sa iasa sunetul pe casti sau la boxe,vreau sa fie ambele bagate in placa de sunet si cu ajutorul unui program sa pot sa schimb cand sa ascult la casti si cand la boxe, am o placa de sunet cu 5 iesiri C- media wave device CMI 8738/C3DX PCI AUDIO DEVICE, este separata nu e built - in in placa de baza.

3 răspunsuri:
| alexcristo a răspuns:

Realetek funda?big grin

| danimotenel a răspuns (pentru alexcristo):

Realtek e o firma care produce harware, din cate stiu eu, placi de retea si sunet.

| alexcristo a răspuns:

Nop,e sa activezi castilehappy