| VASSILEXXX a întrebat:

Cum fac sa scap de lagul prea mare de pe cs inainte nu avaeam lag dar de vreo 3 luni ma omoara lagul help plzzz (dau funda si vot repede)

Răspuns Câştigător
| Troll_8466 a răspuns:

Cl_updaterate 101
cl_cmdrate 101
Defragmenteaza-ti hard disk-ul in primul rand. Desi dureaza, se observa o performanta notabila a PC-ului. Daca ai monitor LCD/plasma seteaza-i frecventa pe 75Hertz.

2 răspunsuri:
| AndreiAlexandru36 a răspuns:

Salut.si eu joc cs si stiu cum e.Inainte sa intri in cs inchide mesengerul sau alte programe si sa nu fie absolut nimic deschis in pc decat el pur si simplu. Apoi daca ai coade de activat, activeazale si intra in cs. Cred ca o metoda mai buna de asta nu exista.bafta! aaa si funda please

| llucixxl a răspuns:

Încearcă programul ăsta: Leatryx Latency Fix, caută-l pe Google.