| anonim_4396 a întrebat:

Cum fac un stick bootabil care sa mearga? Dar pe un macbook vreau sa instalez sistem de operare....am pus ssd la macbook....il pot face din windows?

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Nu poți - dar iei un nobel dacă reușești

| djmikestevenromania a răspuns (pentru sierra1):

Ce nobel?
ce este?

| djmikestevenromania a răspuns (pentru djmikestevenromania):

A aaaa premiu

| djmikestevenromania a răspuns (pentru sierra1):

Ce crezi? Am reusit, si Apple ID, si sistem de operare si Update-uri, absolut tot!

| sierra1 a răspuns (pentru djmikestevenromania):

Windows pe mac?

| djmikestevenromania a răspuns (pentru sierra1):

Din windows am facut stick-ul si am instalat pe mac dar nu ai inteles nimic

| sierra1 a răspuns (pentru djmikestevenromania):

"instalat pe mac dar nu ai inteles nimic" - luminează-ne tu!