| YoYo a întrebat:

Cum filmez mai mult de 30 sec cu fraps(fara metoda de a plati)alcevapls? Dupa ce am filmat cum fac videou mai mic adica din 1 gb in cativa mb am auzit ca trebuie bagat in movie maker de de acolo ce fac?

1 răspuns:
| azetyx a răspuns:

Intai treuie sa ai codecuri video pentru a pute inregistra si compresa in acelasi timp. apoi cauta si descarca gratuit super screen capture care merge si asa. acum depinde de ceea ce ai tu nevoie. pentru help trim un mes la azetyx pe TPU